Straipsniai

NIBE išmanusis kainų adaptavimas

nibe

NIBE ir elektros planas pagal kintamą biržos kainą

Šiais metais elektros energijos vartotojai turėjo (arba dar turės) pasirinkti elektros tiekėją. Daugeliui kyla įvairiausių klausimų, dvejonių ne vien dėl tiekėjo, bet ir dėl plano pasirinkimo. Retas kuris svarsto apie elektros planą su kintančia biržos kaina, nes tai gana gąsdina. Suprantame, tačiau būtent šiam planui ir skirkite daugiau dėmesio, jei namuose turite (ar ruošiatės turėti) šilumos siurblį NIBE.

Šilumos siurbliai oras vanduo →

NIBE šilumos siurbliai visuomet „ėjo koja kojon“ su technologijomis. Skandinavijos šalys jau eilę metų naudojasi šio šilumos siurblio privalumais. Atėjo laikas ir Lietuvai. Visuose šilumos siurblių NIBE modeliuose yra integruotas išmanusis kainų adaptavimas. Kas tai yra?

Išmanus kainų adaptavimas tai išmanioji funkcija, leidžianti naudotojams rinktis kintamą energijos vartojimo plano kainodarą. Energija bus perkama, kai kaina yra žema, o jai išaugus bus naudojama automatiškai pagaminta arba sukaupta energija. Tam reikalinga kintamo valandinio tarifo sutartis.

Žinome, jog geriausiai situaciją vizualizuoja pavyzdžiai. Mūsų klientas įsigijo šilumos siurblį oras vanduo NIBE SPLIT BA-SVM 10-200. Elektros energijos planas – pagal kintamą biržos kainą. Apačioje pridedame kliento atsiųstą grafiką, kaip gi realiai veikia šilumos siurblys pagal pasirinktą planą.

Nibe

Anot kliento, šilumos siurblys puikiai reguliuojasi. Kambario temperatūra keičiasi nedaug  +/- 0,5 laipsnio (taip yra dėl to, jog kliento namuose yra tik grindinis šildymas ir dėl betono inertiškumo šilumos siurblys sugeba sukaupti šilumą jame). Temperatūra, priklausomai nuo namo, gali kisti ir daugiau. Grafike matosi, kad siurblys dieną praktiškai išsijungia (įsijungia kai DM pasiekia -70), o naktį (ar tada kai pigiausia elektra) dirba maksimaliai.

Ši funkcija leidžia sumažinti išlaidas ~10-15%.

 

Jei norite daugiau sužinoti apie šią ir kitas NIBE funkcijas – susisiekite info@svarienergija.lt arba +37061370333

Prisijunkite prie Facebook grupės “Šilumos siurbliai”: https://www.facebook.com/groups/silumossiurbliai

— Visą šilumos siurblių asortimentą rasite čia: https://www.svarienergija.lt/produkto-kategorija/silumos-siurbliai-oras-vanduo/

— Sekite visas naujienas mūsų Facebook puslapyje → https://www.facebook.com/svarienergija/

— Sekite visas naujienas mūsų Instagram paskyroje → https://www.instagram.com/svarienergija/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *