UAB Švari energija

Pagrindinės veiklos, kuriomis užsiimame yra saulės elektrinių, jų komponentų pardavimas ir montavimas, taip pat, šilumos siurbliai, bei jų montavimas. Mūsų įmonės komanda dirba visoje Lietuvoje ir už jos ribų, Europoje, bei Skandinavijoje. Bendradarbiaujame su didžiausiais Europos ir Azijos gamintojais.

Įmonė įkurta 2009 metais. Pagrindinė buveinė Kaune, Ateities pl. 2b. Tuo pačiu adresu turime ir fizinę parduotuvę, kuri buvo atidaryta 2015 metais. Patogus privažiavimas iš pagrindinės gatvės ir automobilių stovėjimo aikštelė mūsų teritorijoje. Elektroninė parduotuvė įmonėje "Švari energija" pradėjo veikti 2009 metais, nuo to laiko prekių pasirinkimas stipriai išaugo. Klientai apie mus atsiliepia gerais žodžiais. Lankstūs ir patogūs pristatymo būdai, arba atsiėmimas vietoje. Naujausi straipsniai apie atsinaujinančią energiją. 2015 metais įmonė UAB "Švari Energija" įvertinta sertifikatu "Stipriausi Lietuvoje" - įmonė yra tarp 5 % stipriausių įmonių Lietuvoje pagal mokumo reitingą.

Siekdami šviesti visuomenę, apie atsinaujinančios energetikos privalumus ir galimybę prisidėti prie gamtos išsaugojimo, stengiamės kuo dažniau dalyvauti įvairiose parodose. Dalyvaujame įvairiuose mokymuose siekdami pasisemti žinių iš savo sričių specialistų. 

2018 metų vasarą, dėka Europos komisijos projekto „Erasmus jauniesiems verslininkams“, pas mus svečiavosi Ukrainos jaunieji verslininkai, kurie atvyko pasisemti gerosios patirties, įgūdžių, žinių ir patirties. Per visą projekto laikotarpį dalinomės patirtimi, kontaktais, ateities planais. Labai džiaugiamės galėdami būti jaunųjų verslininkų skatinimo programos dalimi.

Shopping cart
Sign in

No account yet?