UAB Švari energija

Pagrindinės veiklos, kuriomis užsiimame yra saulės elektrinių, jų komponentų pardavimas ir montavimas, taip pat, šilumos siurbliai, bei jų montavimas.

Mūsų įmonės komanda:

dirba visoje Lietuvoje ir už jos ribų, Europoje, bei Skandinavijoje. Bendradarbiaujame su didžiausiais Europos ir Azijos gamintojais. Apie mus gerai atsiliepia visi partneriai, nes palaikome glaudžius ryšius.

Įmonė įkurta:

2009 metais. Pagrindinė buveinė Kaune, Ateities pl. 2b. Tuo pačiu adresu turime ir fizinę parduotuvę, kuri buvo atidaryta 2015 metais. Apie mus žino ne tik Kauno gyventojai, bet ir didelė dalis Lietuvos gyventojų. Patogus privažiavimas iš pagrindinės gatvės ir automobilių stovėjimo aikštelė mūsų teritorijoje.

Elektroninė:

parduotuvė įmonėje "Švari energija" pradėjo veikti 2009 metais, nuo to laiko prekių pasirinkimas stipriai išaugo. Klientai apie mus atsiliepia gerais žodžiais. Lankstūs ir patogūs pristatymo būdai, arba atsiėmimas vietoje. Naujausi straipsniai apie atsinaujinančią energiją.

Įvertinimai:

2015 metais įmonė UAB "Švari Energija" įvertinta sertifikatu "Stipriausi Lietuvoje" - įmonė yra tarp 5 % stipriausių įmonių Lietuvoje pagal mokumo reitingą. Šiuo metu sustiprėjome dar daugiau, patikimumo rodiklius galite pasitikrinti tinklapyje rekvizitai.lt

Informacijos skleidimas, mokymai, seminarai:

Siekdami šviesti visuomenę, apie atsinaujinančios energetikos privalumus ir galimybę prisidėti prie gamtos išsaugojimo, stengiamės kuo dažniau dalyvauti įvairiose parodose. Dalyvaujame įvairiuose mokymuose siekdami pasisemti žinių iš savo srities specialistų. Taipogi patys rengiame, organizuojame įvairiausius mokymus. Rašome straipsnius apie saulės energetiką, šilumos siurblius.

Bendradarbiavimas su Ukraina

2018 metų vasarą, dėka Europos komisijos projekto „Erasmus jauniesiems verslininkams“, pas mus svečiavosi Ukrainos jaunieji verslininkai, kurie atvyko pasisemti gerosios patirties, įgūdžių, žinių ir patirties. Dauk sužinojo naujovių apie mūsų darbo principus, apie mus kaip įmonę kuri išvystė verslą nuo nulio. Per visą projekto laikotarpį dalinomės patirtimi, kontaktais, ateities planais. Labai džiaugiamės galėdami būti jaunųjų verslininkų skatinimo programos dalimi.

Shopping cart
Sign in

No account yet?