Straipsniai

Jinko Solar. Kodėl verta rinktis šį saulės modulių gamintoją?

Jinko Tiger Neo


jinko solar

 

„JinkoSolar“ yra vienas didžiausių saulės modulių gamintojų pasaulyje, kuris plėtoja saulės energijos projektus visame pasaulyje. Bendrovė buvo įkurta 2006 m. o saulės modulių gamyba yra vykdoma Kinijoje ir Malaizijoje.

Tier1 sąrašas. Tier1 yra geriausių saulės modulių gamintojų sąrašas/pakopa, į kurią patenka tik tam tikri saulės modulių gamintojai. Gamintojai yra vertinami nepriklausomų analitikų, kurie įvertinę daugybę kriterijų priskiria gamintoją ir jo gaminius į tam tikrus sąrašus (Tier1; Tier2; Tier3).

Nuo 2018 m. Jinko Solar yra pirmoje Tier1 sąrašo vietoje. Tai tik vienas rodiklis, kuris įrodo gamintojo patikimumą.

Dar vienas milžiniškas privalumas – Jinko Solar turi savo atstovybę Lietuvoje, ko neturi kiti panašaus tipo gamintojai.

Yra papildomi keturi rodikliai, kuriuos turėtumėte peržiūrėti vertindami saulės modulių kokybę: efektyvumas, našumas, garantijos ir kaina. Pateikiame kiekvienos metrikos apžvalgas, kad būtų lengviau apsispręsti renkantis saulės modulius.

 

Efektyvumas

Terminas „saulės baterijų efektyvumas“ reiškia, kaip gerai saulės moduliai sugauna saulės šviesą ir paverčia ją naudinga elektra. Tomis pačiomis sąlygomis, didelio efektyvumo saulės modulis, pagamins daugiau elektros energijos, nei mažesnio efektyvumo, to paties dydžio modulis. Dėl šios priežasties paprastai pirmenybė teikiama aukštesniam efektyvumo reitingui.

„JinkoSolar“ plokščių efektyvumas skirsis priklausomai nuo konkretaus modelio, kurį pasirinkote savo sistemai. „JinkoSolar“ produktų linijos plokščių efektyvumo reitingas yra nuo 15,57% iki 19,88%.

Jinko modulių galios likučio garantija 83,1 % po 25 metų.

saules elektrines

 

Našumas (temperatūros koeficientas)

Siekiant įvertinti „JinkoSolar“ saulės modulių našumą, naudojamas temperatūros koeficientas. Temperatūros koeficientas yra rodiklis, rodantis, kaip gerai gali veikti jūsų saulės modulis prastesnėmis, nei idealiomis sąlygas. Saulės moduliai, kaip ir kita elektroninė įranga, veikia geriau, kai yra laikomos vėsiai (idealu, kai temperatūra siekia 25 ° C). Temperatūros koeficientas parodo, kiek pasikeis jūsų skydelio našumas karštomis saulėtomis vasaros dienomis.

Kiekvienu laipsniu aukštesniu nei 25 ° C  saulės modulio elektros energijos gamyba sumažės jos temperatūros koeficientu. Pavyzdžiui, „JinkoSolar JKM260PP-60-DV“ modulio temperatūros koeficientas yra –0,4% / ° C. Tai reiškia, kad jei plokštės temperatūra padidės vienu laipsniu nuo 25 ° C iki 26 ° C, jos elektros energijos gamyba sumažės 0,4%. Jei jo temperatūra padidės iki 35 ° C (95 ° F), elektros energijos gamyba sumažės 4%.

Jūsų saulės moduliai greičiausiai išvys daugiau nei keletą karštų ir saulėtų dienų per kiekvienus metus, taigi, idealiu atveju, jos turės žemiausią įmanomą temperatūros koeficientą. „JinkoSolar“ plokščių temperatūros koeficientai svyruoja nuo -0,40 iki -0,36.

 

Garantijos

Nesvarbu, ar perkate televizorių, automobilį, ar saulės modulius, gamintojas turėtų stovėti už savo gaminio su griežta garantija. Saulės modulių garantija (kartais vadinama gaminio ar įrangos garantija) yra gamintojo garantija. Gamintojas įsipareigoja pakeis jūsų plokštę, jei ji sugenda dėl gamybos defektų ar aplinkosaugos problemų.

Daugelis saulės modulių gamintojų siūlo 10 metų garantiją, tačiau kai kuriems aukštesnės klasės saulės saulės moduliams suteikiama 12, 15, 20 ar net 25 metų garantija. „JinkoSolar“ siūlo maksimalią 12 metų garantiją už visus saulės modulių defektus.

 

Kaina

Peržvelgus mūsų asortimentą pamatysite, jog Jinko Solar saulės moduliai yra pigiausi. Įvertinus teikiamą garantiją, modulio našumą ir efektyvumą reikėtų džiaugtis sąlyginai maža aukštos kokybės gaminio kaina.

Jei norite tiksliai palyginti Jinko Solar modulius su tokiais konkurentais, kaip Canadian Solar, Longi Solar, Trina Solar ir pan., spauskite ant šios nuorodos, kur rasite tikslius duomenis.

https://www.solarquotes.com.au/panels/comparison/compare-solar-panels/

Daugiau apie Jinko Solar 335 W saulės modulius rasite čia:

https://www.svarienergija.lt/produktas/saules-baterijos/saules-modulis-stiklas-plastikas-335-w/

Dėl individualaus pasiūlymo su Jinko Solar moduliais susisiekite info@svarienergija.lt arba +37061370333; +37066777377

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *