Straipsniai

Solax inverteriai, kodėl juos verta rinktis?

solax inverteriai
Viso pasaulio mastu reitinguojami pirmame penketuke, tai daug pasako apie Solax gamintojo kokybę ir inovacijas gamyboje. 

Apie SOLAX gamintoją:

Pirmaujantis saulės energetikos sprendimų tiekėjas.
Įkurta 2012 m., Nacionalinė aukštųjų technologijų įmonė, turinti stiprias mokslinių tyrimų ir plėtros galimybes, gamybą, pardavimą ir aptarnavimą, nuo įkūrimo įmonei suteikta daugiau nei 100 nacionalinių patentų, įskaitant daugiau nei 30 išradimų patentų. „SolaX“ gaminiams iki šiol buvo suteikta daugiau nei 500 tarptautinių pagrindinės rinkos sertifikatų.

 

Solax inverteriai

Solax inverteriai

Kodėl būtent Solax inverteriai, kodėl juos verta rinktis?

Gamintojas nuolat atnaujina net ir senesnių modelių inverterius.

Gausite visada pilną paslaugų paketą, kiek tai leidžia galimybės.

Vidinio elektros tinklo fazių sekimo funkcija, efektyvesnis saulės elektrinės išnaudojimas.

Naujiena, elektros energijos kaupimas, panaudojimas pagal mažiausią biržos NORDPOOL kainą.

Elektromobilio pakrovimas naudojant tik saulės energiją.

Platus akumuliatorių galingumų pasirinkimas.

Stebėjimas ir valdymas telefonu ir kompiuterio pagalba.

Gamintojo tinklapyje galite rasti didelį naujovių pasirinkimą.

 

Solax Inverteriai jų modeliai:

Solax X1 Inverteriai  (vienfaziai)

Galingi ir efektyvūs inverteriai, kurie puikiai tinka gyvenamūjų pastatų, ir verslo energijos poreikiams.

Solax X-Hybrid Serija

Hibridiniai Solax inverteriai su galimybe panaudoti akumuliatorių kaupimo funkciją, esant reikalui leidžia jums saugoti perteklinę energiją ir panaudoti kai jos reikia. Solax inverteriai turi naujausią funkciją elektros energijos kaupimas pagal Nord Pool biržos kainų pokitį, galima sukaupti pigią elektrą, ir ją panaudoti kai ji yra brangesnė.

Solax Hibridiniai Inverteriai:

Solax inverteriai, kodėl juos verta rinktis?

Pasirinkimas tinkamo inverterio yra esminis žingsnis, siekiant efektyviai valdyti saulės energiją jūsų namuose ar versle. Solax hibridiniai inverteriai pasižymi ne tik aukštu efektyvumu, bet ir daugybe privalumų, todėl jie yra išskirtinis pasirinkimas. Išsamiai išnagrinėkime, kodėl verta įsigyti būtent Solax inverterius.

1. Efektyvumas ir Patikimumas

Solax įmonė yra žinoma dėl savo aukštos kokybės gaminių, hibridiniai inverteriai nėra išimtis. Jie pasižymi aukštu energijos efektyvumu, kuris leidžia optimaliai panaudoti saulės energiją. Be to, Solax inverteriai yra patikimi ir ilgaamžiai, užtikrinantys nuolatinį jūsų energijos tiekimo stabilumą.

2. Lankstumas ir Dizainas

Solax hibridiniai inverteriai puikiai tinka naujų ir jau esamų saulės energijos sistemų integracijai. Jų dizainas leidžia lengvai pritaikyti pastatuose pagal galimybes. Gražus dizainas suteikia estetiškumo, kompaktiška konstrukcija leidžia taupyti montavimo vietą.3. Efektyvus Energijos Valdymas

Solax inverteriai yra suprojektuoti taip, kad užtikrintų efektyvų energijos valdymą. Tai reiškia, kad jie sugeba optimaliai valdyti tiek gautos saulės energijos naudojimą, tiek energijos panaudojimą iš elektros tinklo. Šis funkcionalumas leidžia sumažinti elektros sąnaudas ir taupyti pinigus.

4. Inovatyvios Technologijos ir Monitoringas

Solax nuolat investuoja į inovacijas, todėl jų inverteriai naudoja pažangias technologijas. Dėka monitoringo realiuoju laiku galėsite stebėti saulės energijos sistemos veikimą. Tai suteikia jums galimybę nuolat optimizuoti sistemą ir didinti energijos gamybos, vartojimo efektyvumą.

Išvada:

Solax hibridiniai inverteriai yra patikimas, efektyvus ir lankstus pasirinkimas, kuris gali padėti jums optimaliai išnaudoti saulės energijos potencialą. Įsigykite Solax inverterį ir pradėkite naudotis šiuolaikinės technologijos privalumais jau šiandien.

 

Akumuliatorių kaupiklio funkcijos

Energijos Saugojimas

Solax akumuliatorių kaupiklių funkcija leidžia jums saugoti saulės elektrinės pagamintą energiją ir panaudoti, kai jos labiausiai reikia.

Sklandus Perėjimas iš tinklo į akumuliatorių rėžimą

Hibridiniai inverteriai suteikia galimybę automatiškai sklandžiai persijungti į akumuliatorius, arba elektros tinklą, ir yra galimybė naudotis tik saulės energija, priklausomai nuo poreikių.

Akumuliatorių Valdymo Sistema

Integruota BMS sistema stebi ir valdo akumuliatorių veikimą, užtikrindama optimalų naudojimą ir ilgą tarnavimo laiką.

Įvairūs akumuliatoriai pasirinkimui

Solax inverteriai yra suderinami su įvairiais akumuliatorių gamintojų tipais, suteikdami jums platų pasirinkimą, pritaikytą jūsų poreikiams.

Konsultuokites su mūsų specialistais

Jeigu turite klausimų dėl inverterių veikimo, ar programavimo, arba esate suinteresuoti įsidiegti šį energijos sprendimą su akumuliatoriais, susisiekite su mūsų įmonės ekspertais. Solax inverteriai padeda sumažinti sąskaitas ir būti nepriklausomu nuo tinklų. Mes padėsime pasirinkti tinkamiausią sprendimą jūsų namams.