Straipsniai

NIBE šilumos siurbliai

lazy

NIBE šilumos siurbliai

NIBE yra Švedijos kompanija, kurios veikla prasidėjo Småland pietinėje provincijoje ir kurios ilgametė tradicija – produktų, skirtų namų ir komerciniam naudojimui, gamyba.

Verslumas ir aistra verslui, investicijos į produktų kūrimą ir įmonių įsigijimą lėmė reikšmingą grupės plėtrą, kurios pardavimai siekia 11 milijardų Švedijos kronų.

NIBE yra kotiruojama NASDAQ OMX Stokholmo akcijų biržoje.

Visi mūsų šilumos siurbliai čia

Operacijas trijose skirtingose verslo srityse atlieka daugiau nei 10 tūkstančių darbuotojų Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Australijoje.

Kiekviena verslo sritis yra atsakinga už pelną bei valdymą.

NIBE Energy Systems yra namų ūkių šildymo technikos rinkos lyderis Skandinavijoje, Lenkijoje, Čekijoje ir Baltijos šalyse.

Klientai yra žmonės, kurie stato naujus arba renovuoja esamus būstus, ir domisi novatoriškais produktais, kurie taupo pinigus ir sukuria ekologišką aplinką ramiam gyvenimui.

NIBE Industrier yra europietiška šildymo technikos gamintoja, kuri specializuojasi geoterminės energijos panaudojime namų šildymui, vandens šildytuvų, krosnelių ir kitos šildymo technikos gamyboje, pardavime ir aptarnavime.

Su NIBE šilumos siurbliais oras-vanduo šildymo kaštus galima sumažinti iki 70%, priklausomai nuo to kur gyvenate, gyvenamosios aplinkos, šilumos siurblio pasirinkimo ir vėsinimo funkcijos pasirinkimo.

Oras-vanduo šilumos siurbliai populiariausi ten, kur nėra galimybės įrengti žemės kolektoriaus arba giluminių gręžinių.

Šildymui ir karšto vandens ruošimui naudojama lauko oro šilumos energija.

Šių šilumos siurblių efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo lauko oro temperatūros – kuo temperatūra aukštesnė, tuo pigesne energija aprūpinami namai.

Oras-vanduo šilumos siurbliai gali būti naudojami ne tik pastatų šildymui bei karšto vandens ruošimui, tačiau ir patalpų vėsinimui, baseinų šildymui.

NIBE oras-vanduo šilumos siurbliai gaminami įvairių modelių bei galingumų, taip užtikrinant visų vartotojų poreikių tenkinimą.

DVI PRIEŽASTYS RINKTIS ŠILUMOS SIURBLĮ ORAS-VANDUO

Pirmoji – finansinė. Namų šildymas bei karšto vandens ruošimas naudojant šilumos siurblį oras-vanduo yra daug pigesnis. 

Su NIBE šilumos siurbliais oras-vanduo šildymo kaštus galima sumažinti iki 65%, priklausomai nuo to kur gyvenate, gyvenamosios aplinkos, namo dydžio bei šilumos siurblio ir vėsinimo funkcijos pasirinkimo. 

Investicijos, lyginant su geoterminiu šilumos siurbliu, yra mažesnės, nes nereikalingas geoterminis gręžinys.

Be to, NIBE šilumos siurblių aukštas darbo efektyvumas įtakoja greitą investicijų atsipirkimą.

Nuolat kylant energijos kainoms Jūs tikrai nepasigailėsite savo sprendimo įsigyti šilumos siurblį oras-vanduo, teisingiau, jau nuo pirmo mėnesio galėsite džiaugtis sutaupymais. 

Antroji priežastis, kodėl turėtumėte rinktis šilumos siurblį oras-vanduo, yra ta, kad šie šilumos siurbliai yra draugiški aplinkai.

Naudojant natūralią lauko oro šilumos energiją CO2 išskyrimas ženkliai sumažėja, lyginant su tradicinėmis iškastinio kuro šildymo sistemomis.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *