Saulės kolektoriai – apie mus

Saulės kolektoriai - apie mus

UAB “Švari energija”

 Atsinaujinantys energijos šaltiniai Jums!

Nuo pat įkūrimo 2008 metais, UAB “Švari energija” siekia įgyvendinti savo siekius ir pagrindinį tikslą – diegti atsinaujinančius energijos šaltinius Lietuvoje.

Pagrindinė veikla susijusi su saulės kolektorių ir saulės elektrinių diegimu, bet kartu vystome ir kitų energijos rūšių įsisavinimą – vėjo energija, geoterminė energija, bio kuras ir kita. Užsiimame visų atsinaujinančių energijos šaltinių bei šilumos siurblių diegimu visoje Lietuvoje ir ne tik.

Kartu su įmonėmis, kurios užsiima atsinaujinančiais energijos šaltiniais, įsteigėme saulės klasterį, apjungiantį Lietuvos stipriausiais ir ilgiausiai dirbančias įmones. Pagrindinė įmonių veikla – saulės energija, jos gamyba, importas ir eksportas.

2017 metais įmonė UAB “Švari Energija” tapo oficialiu saulės inverterių gamintojo “FRONIUS” serviso partneriu. “FRONIUS” – prekės ženklas, kuris formuojamas, vystomas ir tobulinamas nuo 1945 m. Tai naujos technologijos, intensyvūs tyrimai ir revoliuciniai sprendimai saulės elektrinių įrangos sprendimuose. SnapINverter montavimo technologija, Dynamic Peak Manager veikimo technologija, plačios pritaikymo galimybės, 24-valandos saulės energijos sistema, SmartMeter elektros energijos skaitiklis visų energijos srautų sekimui ir užtikrinta kokybė bei garantijos – visa tai ir dar daugiau – “FRONIUS”.  

2015 metais įmonė UAB “Švari Energija” įvertinta sertifikatu “Stipriausi Lietuvoje” – įmonė yra tarp 5 % stipriausių įmonių Lietuvoje pagal mokumo reitingą:

 

2015 metų Sausio mėnesio 28 dieną dalyvavome BALTIC CH OÜ (Cooper&Hunter atstovai Baltijos šalyse) surengtame parodinio kambario atidaryme Minske (interaktyviai). Kartu su mumis renginyje dalyvavo atstovai iš Ukrainos, Estijos, Suomijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Naujas pasiekimas ir tvirtesnė verslo partnerystė – viskas dėl galimybės tiekti aukščiausios klasės šilumos siurblius mūsų klientams! Esame oficialūs amerikiečių įmonės Cooper&Hunter atstovai Lietuvoje – VIP šilumos siurbliai oras/oras, šilumos siurbliai A klasės oras/vanduo ir kiti.

UAB “Švari energija” pagrindinė veikla – saulės energija

Saulės energija – svarbiausia mūsų įmonės darbo sritis. Siekdami geriausių rezultatų, nuolat tobuliname savo įgūdžius Lietuvoje ir užsienyje. Turima patirtis leidžia šioje srityje pasiekti puikiausių rezultatų ir užtikrinti naudingiausią sistemos darbą. Saulės energija – saulės kolektoriai, saulės baterijos (moduliai) ir saulės šildytuvai – įrenginiai, kuriuos mes tiekiame ir montuojame visoje Lietuvoje. Tiekiame SS linijos Lietuvoje pagamintus saulės šildytuvus, taip pat esame suprojektavę ir gaminame saulės kolektorių sistemoms valdiklius – paplitusius ir pripažintus įvairiausių sistemų montuotojų dėl nesudėtingo ir lengvo valdymo – programavimo bei daugybės  reikalingų funkcijų, kuriuos valdiklis atlieka puikiai. Siūlome sprendimus su saulės energija šildymo, karšto vandens ir elektros sistemoms – projektuojame, parenkame įrenginius ir sumontuojame – visi darbai iš vienos įmonės.

UAB “Švari energija” teikiamos paslaugos

  • Šildymo, karšto vandens ruošimo ir elektros sistemų projektavimas;
  • Sistemų įrenginių parinkimas ir komplektavimas;
  • Kokybiškų įrenginių tiekimas; 
  • Sistemų montavimas;
  • Pasyvių pastatų statyba ir projektavimas;
  • Nuotekų sistemų projektavimas, įrengimas;
  • Projektų regimas ir dokumentų tvarkymas LAAIF paramai gauti.

UAB “Švari energija” – atsinaujinanti energija Jums!

   Mūsų stendą galėsite išvysti Kauno vyksiančioje parodoje – 2017 m.  Aleksandro Stulginskio universitete vyks tradicinė tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2017. Maloniai kviečiame apsilankyti. Parodoje pamatysite saulės kolektorius, saulės elektrines, šilumos siureblius, geotermini šildymą bei sistemų priedus. Galėsime aptarti Jums rūpimus klausimus bei rasti tinkamiausius spredimus. Apsilankykite parodoje:
"Ką pasėsi 2016"