Apie mus

UAB “Švari energija”

 Atsinaujinantys energijos šaltiniai Jums!

Nuo pat įkūrimo 2009 metais, UAB “Švari energija” siekia įgyvendinti savo siekius ir pagrindinį tikslą – diegti atsinaujinančius energijos šaltinius Lietuvoje.

Pagrindinė veikla susijusi su saulės elektrinių, šilumos siurblių oras – vanduo, oras – oras diegimu. Taip pat saulės kolektorių ir kitų energijos rūšių įsisavinimą – vėjo energija, geoterminė energija, bio kuras ir kita. Užsiimame visų atsinaujinančių energijos šaltinių bei šilumos siurblių diegimu visoje Lietuvoje ir ne tik.

Kartu su įmonėmis, kurios užsiima atsinaujinančiais energijos šaltiniais, įsteigėme saulės klasterį, apjungiantį Lietuvos stipriausiais ir ilgiausiai dirbančias įmones. Pagrindinė įmonių veikla – saulės energija, jos gamyba, importas ir eksportas.

2017 metais įmonė UAB “Švari Energija” tapo oficialiu saulės elektrinių inverterių gamintojo “FRONIUS” serviso partneriu. “FRONIUS” – prekės ženklas, kuris formuojamas, vystomas ir tobulinamas nuo 1945 m. Tai naujos technologijos, intensyvūs tyrimai ir revoliuciniai sprendimai saulės elektrinių įrangos sprendimuose. SnapINverter montavimo technologija, Dynamic Peak Manager veikimo technologija, plačios pritaikymo galimybės, 24-valandos saulės energijos sistema, SmartMeter elektros energijos skaitiklis visų energijos srautų sekimui ir užtikrinta kokybė bei garantijos – visa tai ir dar daugiau – “FRONIUS”.  

2015 metais įmonė UAB “Švari Energija” įvertinta sertifikatu “Stipriausi Lietuvoje” – įmonė yra tarp 5 % stipriausių įmonių Lietuvoje pagal mokumo reitingą:

2015 metų Sausio mėnesio 28 dieną dalyvavome BALTIC CH OÜ (Cooper&Hunter atstovai Baltijos šalyse) surengtame parodinio kambario atidaryme Minske (interaktyviai). Kartu su mumis renginyje dalyvavo atstovai iš Ukrainos, Estijos, Suomijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Naujas pasiekimas ir tvirtesnė verslo partnerystė – viskas dėl galimybės tiekti aukščiausios klasės šilumos siurblius mūsų klientams! Esame oficialūs amerikiečių įmonės Cooper&Hunter atstovai Lietuvoje – VIP šilumos siurbliai oras/oras, šilumos siurbliai A klasės oras/vanduo ir kiti.

UAB “Švari energija” pagrindinė veikla – saulės energija

Saulės energija – svarbiausia mūsų įmonės darbo sritis. Siekdami geriausių rezultatų, nuolat tobuliname savo įgūdžius Lietuvoje ir užsienyje. Turima patirtis leidžia šioje srityje pasiekti puikiausių rezultatų ir užtikrinti naudingiausią sistemos darbą. Saulės energija – saulės kolektoriai, saulės baterijos (moduliai) ir saulės šildytuvai – įrenginiai, kuriuos mes tiekiame ir montuojame visoje Lietuvoje. Tiekiame SS linijos Lietuvoje pagamintus saulės šildytuvus, taip pat esame suprojektavę ir gaminame saulės kolektorių sistemoms valdiklius – paplitusius ir pripažintus įvairiausių sistemų montuotojų dėl nesudėtingo ir lengvo valdymo – programavimo bei daugybės  reikalingų funkcijų, kuriuos valdiklis atlieka puikiai. Siūlome sprendimus su saulės energija šildymo, karšto vandens ir elektros sistemoms – projektuojame, parenkame įrenginius ir sumontuojame – visi darbai iš vienos įmonės.

UAB “Švari energija” teikiamos paslaugos

 • Šildymo, karšto vandens ruošimo ir elektros sistemų projektavimas;
 • Sistemų įrenginių parinkimas ir komplektavimas;
 • Kokybiškų įrenginių tiekimas; 
 • Sistemų montavimas;
 • Pasyvių pastatų statyba ir projektavimas;
 • Nuotekų sistemų projektavimas, įrengimas;
 • Projektų regimas ir dokumentų tvarkymas APVA paramai gauti.

UAB “Švari energija” – atsinaujinanti energija Jums!

   Siekdami šviesti visuomenę apie atsinaujinančios energetikos privalumus ir galimybe prisidėti prie gamtos išsaugojimo, stengiamės kuo dažniau dalyvauti įvairiausiose mugėse bei parodose. Prieikite ir drąsiai klauskite – atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

 

Saulės elektrinės
Saulės elektrinės
Saulės elektrinės

         

                   

 
    

UAB Soli Tek cells pagrindinė veikla – saulės elementų, modulių gamyba, pardavimas ir saulės elektrinių įrengimas Lietuvoje.

Visi moduliai gaminami Lietuvoje, Vilniuje ir tam naudoja tik 100% atsinaujinančią energiją.

Daugiau nei 60% modulių eksportuojama į Švediją, Norvegiją ir Vokietiją. Daugiau kaip 90% – visoje ES. Dauguma Solitek klientų yra saulės elektrinių instaliuotojai, FV modulių platintojai ir projektų vystytojai.

SoliTek priklauso Global BOD Group (GBG), privačiai holdingo įmonei. GBG priklauso penkios gamyklos, veikiančios šiose pramonės šakose: fotovoltinių elementų bei saulės modulių, oftalmologinių lęšių ir CD/DVD gamybos. Įmonių grupėje, įkurtoje 1998 metais Vidmanto Janulevičiaus, šiandien dirba apie 250 darbuotojų.

 
 
 
 
saulės elektrinė
 
saules elektrine
 
 
Fronius – austrų įmonė, kuri savo veiklą pradėjo nuo 1945 m. Aukštos kokybės Fronius produktai yra paklausūs visame pasaulyje. Dėl šios priežasties „Fronius“ turi 28 dukterines įmones keturiuose žemynuose, taip pat 

prekybos ir aptarnavimo partnerius daugiau nei 60 kitų šalių, apimančių kiekvieną žemyną. Kaip pasaulinis technologijų lyderis, „Fronius“ sutelkia savo įgūdžius į tris verslo vienetus: „Perfect Charging“ (akumuliatorių įkrovimo įranga) , „Perfect Welding“ (suvirinimo įranga) ir „Solar Energy“ (saulės energijos įranga).  Produktai ir sprendimai yra reguliariai apdovanojami tiek nacionaliniais, tiek tarptautiniais apdovanojimais. 

 
„Solar Energy“ yra jauniausias iš trijų „Fronius“ verslo padalinių. Nuo 1992 m. gamina naujoviškus fotoelektros pramonės sprendimus. Fronius tikslas – įgyvendinti ateitį, kurioje 100% pasaulio energijos poreikių būtų patenkinti naudojant atsinaujinančius šaltinius. Kad ši vizija taptų realybe, saulės energijos verslo padalinys siūlo platų saulės energijos gamybos, laikymo, paskirstymo ir vartojimo produktų asortimentą. Tai apima ne tik inverterius, saugojimo įrenginius, matuoklius ir energijos stebėjimo sistemas, bet ir visapusiškus sistemos sprendimus bei platų paslaugų spektrą. 
 
 
 
 
silumos siurbliai
 
 
silumos siurbliai
Prekių ženklas “C&H” (“COOPER & HUNTER”) priklauso bendrovei “СOOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION” (USPTO / “United States Patent & Trademark” / Nr. 4494682).
Tęsiant JAV pirmaujančių kondicionavimo įrenginių gamintojų tradicijas, 2003 metais “Сooper&Hunter International Corporation” sukūrė savo prekių ženklą ir pradėjo gaminti įvairių modelių klimato kontrolės prietaisus.

Dvi ideologijos, dvi kryptys, du lyderiai suvienijo jėgas ir ėmė kurti naujus gaminius derindami išmanius konstrukcinius sprendimus, šiuolaikinį dizainą, ergonomiką ir patogumą bei remdamiesi naujoviškumo, šiuolaikinių technologijų taikymo ir aukštos kokybės principais.
“COMFORT INNOVATIONS” – šie žodžiai tapo prekių ženklo “COOPER & HUNTER” šūkiu. 
Nuo 2003 metų išleistų “C&H” gaminių kiekis dabar jau skaičiuojamas milijonais. Juos visame pasaulyje naudoja žmonės, vertinantys kokybę ir patikimumą.
“COOPER & HUNTER” – tarptautinis klimato kontrolės įrangos prekių ženklas, kurio pardavimo geografija jau apima visas pasaulio dalis. Tai tikrai rodo šio prekių ženklo gaminių populiarumą.
 
 
 
 
saules elektrines
saules elektrine
 
 
SolaX buvo įkurta 2003 metais Hangdžou, Kinijoje. Jų filialus galima rasti net dešimtyje valstybių: Jungtinė Karalystė, Nyderlandai, Naujoji Zelandija, Vokietija, Italija, Turkija, Ispanija, Australija, Japonija, Korėja, Singapūras, Kinija ir Pietų Afrika, Jordanija. „SolaX“ vizija – tapti pasauliniu lyderiu kuriant, gaminant ir platinant saulės energijos keitiklius ir akumuliatorius energijos kaupimui. Produktų asortimentas apima naujausias saulės įrenginių naujoves. Įmonė sutelkia dėmesį į mokslinius tyrimus ir taikomąją veiklą. SolaX produktai yra suprojektuoti, išbandyti ir pagaminti pagal aukščiausius pasaulinius standartus. Gamintoją palaiko 16 tarptautinių pardavimų atstovų. Produktai eksportuojami į 66 šalis per 200 platinimo kanalų. 
 
Mokilizingas

Protingas finansavimo pasiūlymas su MOKILIZINGU.

Pirkite prekes išsimokėtinai

Ypač patogiai ir greitai įsigyti norimas prekes ar prekių krepšelį iki 10 000 Eur galite pirkdami išsimokėtinai. Jums tereikia išsirinkti norimas prekes, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Paslaugą teikiame kartu su partneriu MOKILIZINGAS.

Pirkimo išsimokėtinai privalumai:

 • Sutarties sudarymas užtrunka vos 3 minutes;
 • Galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį;
 • Pasirinkite patys: kur, kada ir kaip norite mokėti įmokas (Maxima kasose, PayPost skyriuose, pavedimu ar Mokilizingo savitarnoje);
 • Sutartį gali sudaryti du asmenys – šeimos nariai, ir tokiu būdu pirkti išsimokėtinai palankesnėmis sąlygomis;
 • Galite sudaryti sutartį neišėję iš namų – internetu.

Finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai internetu su MOKILIZINGU:

 • Finansuojame prekės ar prekių krepšelio kainą nuo 50 iki 10 000 Eur;
 • Galite rinktis išsimokėjimo terminą iki 60 mėn.;
 • Sutartį gali sudaryti asmenys ne jaunesni nei 18 m.;
 • Pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku;
 • Galite pasirinkti, ar pageidaujate mokėti pradinį įnašą, ar pradėsite mokėti įmokas tik kitą mėnesį;
 • Mokėtina suma bus paskirstyta kas mėnesį, pagal nustatytą grafiką.

Pirkimo išsimokėtinai paslauga gali pasinaudoti asmenys:

 • Gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;
 • Gaunantys „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.);
 • Ministerijų pensininkai (gaunantys ministerijų mokamas pensijas);
 • Ūkininkai, individualią veiklą vykdantys asmenys.
 • Dirbantys užsienyje (turi gauti pajamas į lietuvišką banko sąskaitą)

Norint pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga, reikia turėti vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų:

 • Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.
 
 
 
 
 
 
Saulės elektrinės, šilumos siurbliai, atsinaujinantys energijos šaltiniai Jums! Šildymo, karšto vandens ir elektros sistemų įrenginiai ir montavimas.