Apie mus

švari energija

UAB “Švari energija”

 Atsinaujinantys energijos šaltiniai Jums!

Nuo pat įkūrimo 2009 metais, UAB “Švari energija” siekia įgyvendinti savo siekius ir pagrindinį tikslą – diegti atsinaujinančius energijos šaltinius Lietuvoje.

Pagrindinė veikla susijusi su saulės elektrinių, šilumos siurblių oras – vanduo, oras – oras diegimu. Taip pat saulės kolektorių ir kitų energijos rūšių įsisavinimą – vėjo energija, geoterminė energija, bio kuras ir kita. Užsiimame visų atsinaujinančių energijos šaltinių bei šilumos siurblių diegimu visoje Lietuvoje ir ne tik.

Kartu su įmonėmis, kurios užsiima atsinaujinančiais energijos šaltiniais, įsteigėme saulės klasterį, apjungiantį Lietuvos stipriausiais ir ilgiausiai dirbančias įmones. Pagrindinė įmonių veikla – saulės energija, jos gamyba, importas ir eksportas.

2017 metais įmonė UAB “Švari Energija” tapo oficialiu saulės elektrinių inverterių gamintojo “FRONIUS” serviso partneriu. “FRONIUS” – prekės ženklas, kuris formuojamas, vystomas ir tobulinamas nuo 1945 m. Tai naujos technologijos, intensyvūs tyrimai ir revoliuciniai sprendimai saulės elektrinių įrangos sprendimuose. SnapINverter montavimo technologija, Dynamic Peak Manager veikimo technologija, plačios pritaikymo galimybės, 24-valandos saulės energijos sistema, SmartMeter elektros energijos skaitiklis visų energijos srautų sekimui ir užtikrinta kokybė bei garantijos – visa tai ir dar daugiau – “FRONIUS”.  

2015 metais įmonė UAB “Švari Energija” įvertinta sertifikatu “Stipriausi Lietuvoje” – įmonė yra tarp 5 % stipriausių įmonių Lietuvoje pagal mokumo reitingą:

 

2015 metų Sausio mėnesio 28 dieną dalyvavome BALTIC CH OÜ (Cooper&Hunter atstovai Baltijos šalyse) surengtame parodinio kambario atidaryme Minske (interaktyviai). Kartu su mumis renginyje dalyvavo atstovai iš Ukrainos, Estijos, Suomijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Naujas pasiekimas ir tvirtesnė verslo partnerystė – viskas dėl galimybės tiekti aukščiausios klasės šilumos siurblius mūsų klientams! Esame oficialūs amerikiečių įmonės Cooper&Hunter atstovai Lietuvoje – VIP šilumos siurbliai oras/oras, šilumos siurbliai A klasės oras/vanduo ir kiti.

 

UAB “Švari energija” pagrindinė veikla – saulės energija

Saulės energija – svarbiausia mūsų įmonės darbo sritis. Siekdami geriausių rezultatų, nuolat tobuliname savo įgūdžius Lietuvoje ir užsienyje. Turima patirtis leidžia šioje srityje pasiekti puikiausių rezultatų ir užtikrinti naudingiausią sistemos darbą. Saulės energija – saulės kolektoriai, saulės baterijos (moduliai) ir saulės šildytuvai – įrenginiai, kuriuos mes tiekiame ir montuojame visoje Lietuvoje. Tiekiame SS linijos Lietuvoje pagamintus saulės šildytuvus, taip pat esame suprojektavę ir gaminame saulės kolektorių sistemoms valdiklius – paplitusius ir pripažintus įvairiausių sistemų montuotojų dėl nesudėtingo ir lengvo valdymo – programavimo bei daugybės  reikalingų funkcijų, kuriuos valdiklis atlieka puikiai. Siūlome sprendimus su saulės energija šildymo, karšto vandens ir elektros sistemoms – projektuojame, parenkame įrenginius ir sumontuojame – visi darbai iš vienos įmonės.

 

UAB “Švari energija” teikiamos paslaugos

  • Šildymo, karšto vandens ruošimo ir elektros sistemų projektavimas;
  • Sistemų įrenginių parinkimas ir komplektavimas;
  • Kokybiškų įrenginių tiekimas; 
  • Sistemų montavimas;
  • Pasyvių pastatų statyba ir projektavimas;
  • Nuotekų sistemų projektavimas, įrengimas;
  • Projektų regimas ir dokumentų tvarkymas APVA paramai gauti.

 

UAB “Švari energija” – atsinaujinanti energija Jums!

 

   Siekdami šviesti visuomenę apie atsinaujinančios energetikos privalumus ir galimybe prisidėti prie gamtos išsaugojimo, stengiamės kuo dažniau dalyvauti įvairiausiose mugėse bei parodose. Prieikite ir drąsiai klauskite – atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

 

   Saulės elektrinės   Saulės elektrinės   Saulės elektrinės

                   

 
    

UAB Via Solis – tarptautinė įmonė, gaminanti fotovoltinius (FV), naujos kartos Stiklas/Stiklas saulės

saulės elektrinė

 modulius, integruotas į pastatus saulės jėgaines (BIPV) bei siūlanti kitus FV sistemų sprendimus. Įmonė įkurta 2009 metais

 Lietuvoje. Pagrindinis ViaSolis tikslas – tapti lyderiaujančia tarptautine įmone BIPV rinkoje bei specializuotis FV stiklo gamyboje.

Via Solis vizija – atsinaujinančius energijos šaltinius paversti kiekvieno žmogaus kasdieninio gyvenimo dalimi, pateikiant sprendimus, suteikiančius klientams  papildomos pridėtinės vertės.

Įmonės misija – sutelkti dėmesį į pažangius technologinius sprendimus.

ViaSolis gamybos technologija remiasi geriausiais fotoelektros, stiklo ir stiklo paketų industrijų pasiekimais bei ilgamete automobilių stiklo pramonės patirtimi. Saulės moduliai gaminami Vilniuje, vienoje moderniausių saulės modulių gamyklų Europoje, naudojant pažangiausią įrangą.

Via Solis savo gaminamiems stiklas/stiklas saulės moduliams suteikia 35 metų garantiją.
 
 
 
 
 
saulės elektrinė
 
saules elektrine
 
 
Fronius – austrų įmonė, kuri savo veiklą pradėjo nuo 1945 m. Aukštos kokybės Fronius produktai yra paklausūs visame pasaulyje. Dėl šios priežasties „Fronius“ turi 28 dukterines įmones keturiuose žemynuose, taip pat 

prekybos ir aptarnavimo partnerius daugiau nei 60 kitų šalių, apimančių kiekvieną žemyną. Kaip pasaulinis technologijų lyderis, „Fronius“ sutelkia savo įgūdžius į tris verslo vienetus: „Perfect Charging“ (akumuliatorių įkrovimo įranga) , „Perfect Welding“ (suvirinimo įranga) ir „Solar Energy“ (saulės energijos įranga).  Produktai ir sprendimai yra reguliariai apdovanojami tiek nacionaliniais, tiek tarptautiniais apdovanojimais. 

 
„Solar Energy“ yra jauniausias iš trijų „Fronius“ verslo padalinių. Nuo 1992 m. gamina naujoviškus fotoelektros pramonės sprendimus. Fronius tikslas – įgyvendinti ateitį, kurioje 100% pasaulio energijos poreikių būtų patenkinti naudojant atsinaujinančius šaltinius. Kad ši vizija taptų realybe, saulės energijos verslo padalinys siūlo platų saulės energijos gamybos, laikymo, paskirstymo ir vartojimo produktų asortimentą. Tai apima ne tik inverterius, saugojimo įrenginius, matuoklius ir energijos stebėjimo sistemas, bet ir visapusiškus sistemos sprendimus bei platų paslaugų spektrą. 
 
 
 
 
silumos siurbliai
 
 
silumos siurbliai

 

Prekių ženklas “C&H” (“COOPER & HUNTER”) priklauso bendrovei “СOOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION” (USPTO / “United States Patent & Trademark” / Nr. 4494682).
Tęsiant JAV pirmaujančių kondicionavimo įrenginių gamintojų tradicijas, 2003 metais “Сooper&Hunter International Corporation” sukūrė savo prekių ženklą ir pradėjo gaminti įvairių modelių klimato kontrolės prietaisus.

Dvi ideologijos, dvi kryptys, du lyderiai suvienijo jėgas ir ėmė kurti naujus gaminius derindami išmanius konstrukcinius sprendimus, šiuolaikinį dizainą, ergonomiką ir patogumą bei remdamiesi naujoviškumo, šiuolaikinių technologijų taikymo ir aukštos kokybės principais.
“COMFORT INNOVATIONS” – šie žodžiai tapo prekių ženklo “COOPER & HUNTER” šūkiu. 
Nuo 2003 metų išleistų “C&H” gaminių kiekis dabar jau skaičiuojamas milijonais. Juos visame pasaulyje naudoja žmonės, vertinantys kokybę ir patikimumą.
“COOPER & HUNTER” – tarptautinis klimato kontrolės įrangos prekių ženklas, kurio pardavimo geografija jau apima visas pasaulio dalis. Tai tikrai rodo šio prekių ženklo gaminių populiarumą.
 
 
 
 
saules elektrines
saules elektrine

 

 
 
SolaX buvo įkurta 2003 metais Hangdžou, Kinijoje. Jų filialus galima rasti net dešimtyje valstybių: Jungtinė Karalystė, Nyderlandai, Naujoji Zelandija, Vokietija, Italija, Turkija, Ispanija, Australija, Japonija, Korėja, Singapūras, Kinija ir Pietų Afrika, Jordanija. „SolaX“ vizija – tapti pasauliniu lyderiu kuriant, gaminant ir platinant saulės energijos keitiklius ir akumuliatorius energijos kaupimui. Produktų asortimentas apima naujausias saulės įrenginių naujoves. Įmonė sutelkia dėmesį į mokslinius tyrimus ir taikomąją veiklą. SolaX produktai yra suprojektuoti, išbandyti ir pagaminti pagal aukščiausius pasaulinius standartus. Gamintoją palaiko 16 tarptautinių pardavimų atstovų. Produktai eksportuojami į 66 šalis per 200 platinimo kanalų. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saulės elektrinės, šilumos siurbliai, atsinaujinantys energijos šaltiniai Jums! Šildymo, karšto vandens ir elektros sistemų įrenginiai ir montavimas…