Straipsniai

Kiek kainuoja 10 kW saulės elektrinė?

Kiek kainuoja 10 kW

Norite greitai sužinoti kiek kainuoja saulės elektrinė?

Dažniausiai užduodami klausimai:

 Kiek kainuoja saulės elektrinė?

10kw saules elektrines kaina?

Atsakykite į 3 klausimus ir pamatysite savo pasiūlymą.
 
Koks Jūsų stogas – plokščias ar šlaitinis?
 
Pasirinkite Jums patinkančius saulės modulius ir inverterį.
 
Tuomet pamatysite pilno pasiūlymo kainą pagal Jūsų pageidavimus.
 
Komplektai – VISKAS ISKAIČIUOTA.
 
Nuo kabelio iki pridavimo.
 
Spauskite šią nuorodą ir pasirinkę norimą komplektaciją pamatysite elektrinės komplekto kainą:
 

Komplektų kainos dažnai keičiasi

Su šia skaičiuokle saulės elektrinių kainas jūs galite pasiskaičiuoti apytiksliai, patys ir labai greitai.

Jeigu jus sudomino vienas ar kitas komplektas susisiekite, padėsime jums rasti geriausią sprendimą.

Turime ir naujausių prekių bei inovatyvių sprendimų, kurie ne visada bus skaičiuoklėje, todėl rašykite užklausas el paštu.

Tad visada atsakysime į klausimus  -kiek kainuoja 10 kW ?

 
Daugiau informacijos apie mūsų komplektus rasite čia: https://www.svarienergija.lt/produkto-kategorija/saules-elektrines/
 

 

Saulės energija sparčiai tampa viena iš populiariausių ir efektyviausių energijos šaltinių alternatyvai. Dėl didėjančio susirūpinimo dėl aplinkos ir mažėjančių iškastinio kuro išteklių, vis daugiau žmonių renkasi įdiegti Saulės Elektrinę namuose ar versle. Tačiau pagrindinė klausimas, su kuriuo susiduria daugelis potencialių Saulės Elektros naudotojų, yra šis: kiek kainuoja 10 kW Saulės Elektrinė ir kokia jos nauda?

Saulės elektrinės veikimo principas

Svarbu suprasti, kaip veikia Saulės Elektrinė. Ji naudoja fotovoltinius (PV) modulius, kurie sugeria Saulės spindulius ir konvertuoja juos į elektrinę energiją. Šie moduliai susideda iš daugybės fotovoltinių ląstelių, kurios generuoja saulės energiją.

Saulės Elektrinė turi inverterį, kuris paverčia sugautą energiją į elektros energiją, tinkamą naudoti jūsų namuose ar versle. Elektrą galima perduoti elektros tinklui arba naudoti baterijoms įkrauti, kad galėtumėte naudotis energija, kai Saulė nėra šviesi.

Saulės elektrinės svoris

10 kW Saulės Elektrinė reiškia, kad jos galia yra 10 kilovatai, kas yra labai tinkama vidutinių ar didelių namų energijos poreikiams patenkinti. Tokio dydžio sistema užtikrina pakankamai elektros energijos, kad galėtumėte aprūpinti namą elektra, taip pat galėtumėte perduoti perteklinę energiją į elektros tinklą.

Išlaidos 10 kW saulės elektrinei

10 kW Saulės Elektrinės kainos gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant geografinę vietą, saulės spinduliavimą, rinkos kainas, pasirinktą įrangą ir montavimo išlaidas. Lietuvoje Saulės Elektrinės kaina gali svyruoti nuo 10 000 iki 20 000 eurų už kiekvieną kilovatą instaliuotos galios.

Taigi, jei norite įdiegti 10 kW Saulės Elektrinę, tai gali kainuoti nuo 100 000 iki 200 000 eurų. Šios kainos apima PV modulius, inverterį, montavimą ir kitus reikalingus komponentus bei darbus.

Reikia pažymėti, kad kainos mažėja, kai didinama Saulės Elektrinės galia. Tai gali leisti sumažinti vieno kilovato kainą. Be to, galite taikyti įvairias subsidijas ir skatinimo programas, kurios gali sumažinti jūsų investicijas.

Kokia yra 10 kW elektrinės nauda?

Nors Saulės Elektrinės įdiegimo kaina gali atrodyti didelė, jos nauda ilgalaikėje perspektyvoje yra neabejotina. Štai keletas privalumų:

  • Švari ir atsinaujinanti energija: Saulės Elektrinės generuoja švarią energiją, mažinantą jūsų ekologinį pėdsaką ir prisidedant prie aplinkos apsaugos.
  • Energijos svertas: Jūs galite naudoti pati sugeneruotą elektrą, mažindami savo sąskaitas už elektros energiją arba net gaudami kreditą už perteklinę energiją, kurią perduodate į elektros tinklą.
  • Ilgaamžiškumas ir mažos eksploatacinės išlaidos: PV moduliai yra ilgaamžiai, o sistema paprastai neturi didelių eksploatacinių išlaidų.
  • Svarba ateityje: Saulės Elektrinės tampa vis populiaresnės, todėl tai gali padėti padidinti jūsų namo vertę ir patrauklumą rinkoje.
  • Subsidijos ir skatinimo programos: Daugelyje šalių yra skatinimo programos ir subsidijos, kurios gali sumažinti jūsų įdiegimo išlaidas.